Türkiye’nin ilk No-Code Uygulama Geliştirme Platformunu Oluşturduk

25 yıllık sektör deneyimimiz ve gelecek odaklı vizyonumuzla yola çıktığımızda no-code yazılımların artık iş dünyasında dijital dönüşümün temelini oluşturduğunu biliyorduk. Böylece genç ve dinamik kadromuzu da yanımıza katarak Fol Yazılım’ı kurduk ve Türkiye’nin ilk No-Code Uygulama Geliştirme Platformu olan RIVER’ı hayata geçirdik.

AR-GE ve Sürdürülebilir Büyüme ile Yolculuğumuza Devam Ediyoruz

%90’ı AR-GE üzerine çalışan ve kadrosu oldukça istikrarlı ekip yapımızla, ilk günden itibaren fire vermeden büyüyerek yolcuğumuza devam ediyoruz. Düşük personel değişim oranımız ve her gün artan iş ortağı sayımızla hem sürdürülebilir bir büyüme sağlıyor hem de iş geliştirme hedeflerimize kolaylıkla odaklanıyoruz.

Yazılım Dünyasının Geleceğini RIVER ile Şekillendiriyoruz

Fol Yazılım olarak gurur duyduğumuz başarılarımızdan biri de; sektör bağımsız ve sadece kullanıcının hayalleriyle sınırlı, özgün bir sistem olan No-Code Uygulama Geliştirme Platformu RIVER’ı, önce Türkiye akabinde de dünya pazarına kazandırmış olmamızdır. Kodlama ve yazılım dünyasının geleceği olarak görülen No-Code teknolojisinin en ileri seviye ürünlerinden olan RIVER, kullanıcılarını geleceğin teknolojisiyle bugünden buluşturuyor. Sürükle-bırak yöntemiyle, kullanıcı dostu ve vatandaş geliştirici (citizen developer) tanımını destekleyen bu teknolojiyi Türkiye’de ilk defa kullanan firmalardan biriyiz. Fol Yazılım olarak, ürün geliştirme ve yeni pazar yatırımlarıyla sektördeki standartların ötesine geçiyoruz. RIVER’ın başarısı, dijitalleşmenin mutlak koşul olduğu günümüzde, farklı sektörlerden ve farklı ölçeklerde pek çok firmayı No-Code uygulama geliştirme platformuyla tanıştırmasından ve tüm ihtiyaçları karşılayabilir nitelikteki inovasyon gücünden geliyor.

Sınırları Ortadan Kaldırıyoruz

Sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda yurtdışındaki müşterilerimize de hizmet sunarak küresel bir etki yaratıyor, sınırları aşıyoruz. %100 yerli bir firma olarak yazılım ihracatı yaparak hem ülke ekonomisine katkı sağlıyor hem de uluslararası pazarda Türk şirketlerinin bilinirliğini artırıyoruz. Fol Yazılım olarak, yazılım-bilişim dünyasında oyun kurucu olma ve sınırları ortadan kaldırma hedefine sağlam ve emin adımlarla ilerliyoruz.

Bilgi Güvenliğinden Ödün Vermiyoruz

RIVER Platformu, Big Data ile uyumlu, No-SQL ve No-Code özelliklere sahip işlevselliği ve yetenekleriyle Türkiye’de ISO 9001 belgesi ile kurumsal kimliğini pekiştirirken, uluslararası sertifikaya sahip güvenlik uzmanları tarafından da düzenli olarak test ediliyor. Penetrasyon testlerine tabi tutulan platformumuz sayesinde kullanıcılarımıza güvenilir bir altyapı sunuyoruz.

Yazılım dünyasının geleceğini şekillendirme misyonuyla yola çıktık. Amacımız; inovasyon, kalite ve güvenlik alanlarındaki taahhütlerimizle müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak.

Demo Talep Et